Vtipálkov je magické místo, které je plné pozoruhodných postav. Každý vtipálek je svým způsobem výjimečný a jedinečný. Jeden je bláznivý, druhý je divný, třetí má zase neobyčejný talent. Dokážeš i Ty objevit toto nádherné místo a nasbírat všechny postavičky?

QUARTERBACK

Velký americký fotbalový talent! Mohlo by se zdát, že jako fotbalová superstar je i velkým hrdinou, ale vedle fotbalového trávníku není jeho osobní život nijak mimořádný. Má rád práci na zahradě, ve své garáži vyřezává panáčky a může se pochlubit svou sbírkou známek. Jeho kamarádi z dětství, Beard s Burtym se ho snaží vtáhnout do jejich nočních dobrodružství, ale náš Quarterback raději zůstává doma a odpočívá před dalším zápasem.

Tričko s Quarterbackem

TRUCKER JOE

Vzpomínáte si na našeho vidláka? Joe se usadil a založil rodinu. Z lásky ke svým dětem a ke své ženě odložil svou pušku – ale čtyři hladové krky musí nějak uživit a proto Joe rozjel kariéru „kamioňáka“. Rozváží ovoce a zeleninu, žije maloměšťáckým životem na farmě na kraji Vtipálkova. Ještě jedno tajemství: stále vyrábí svou whiskey … jeho značka „XXX“ je mezi odborníky velmi vyhledávanou pálenkou.

Tričko s Truckerem Joem

MALIBOO

Maliboo má slabost pro těsné plavky a velké sluneční brýle. Na castingu do Pobřežní hlídky ji ale bohužel nevybrali. Zklamaná odmítnutím, seděla na pláži ve Vtipálkově, kde bez jediného zaváhání zachránila tonoucího vtipálka v nouzi před jasným utonutím! A v tu chvíli objevila svoje pravé poslání: stane se tou nejlepší plavčicí ve Vtipálkově!

Tričko s Malibou

FIN

Nejspíš ten nejvíc COOL týpek v celém Vtipálkově, který kdysi pracoval na výletní lodi jako číšník. Jednoho dne během své šichty přepadl přes palubu. Moře bylo velmi rozbouřené. Od jistého utonutí ho zachránil jeho surfařský talent. Na podnosu dosurfoval až na břeh Vtipálkova a otevřel svou vlastní surfařskou školu.

Tričko s Finem

NERD

Pěkně popořádku: důvodem, proč je Nerd jedním z našich nejoblíbenějším vtipálkem je to, že s ním to celé všechno začalo. Byl jedním z prvních vtipálků vůbec. Je to klasik zastoupený ve všech našich kolekcích a už jen to ho dělá legendou.

Tričko s Nerdem

BEARD

Ten nejvíc COOL týpek široko daleko, od Berlína až po pláž Bondi, je náš Beard. V neustálém konkurenčním boji se svým bratrancem Burtym se snaží získat srdce všech dívek na plážích Vtipálkova. Náš Beard je jedním z nejsebevědomějších vtipálků. Pravidelně pořádá surfařské a picí soutěže a zoufale se snaží ostatním vtipálkům, jako Nerdovi a Lifeguardovi, ukázat, jak být COOL – bohužel marně.

Tričko s Beardem

FLUFFY

Nepřijde ti, že náš Fluffy tak trochu vypadá jako pštros? Vysvětlíme proč…Když byl malý, vyrazil se svým otcem kempovat. Při jedné procházce se ztratil a skončil na pštrosí farmě. Seděl mezi pštrosími vejci, z kterých se vylíhli malí pštrosi. Ti ho později přijali mezi sebe do svého stáda a Fluffy se více a více choval jako jeden z nich – ani sám hospodář je nedokázal rozpoznat. Pod kudrnatými vlasy ale stále bilo vtipálkovo srdce. Hádej, co Fluffy udělá, když se cítí ohrožen? Ano, strčí hlavu do písku.

Tričko s Fluffym

PRINCESS

Naše Princess Vtipálkova má vážný problém s nakupováním: všechno, co se třpytí a leskne ji přímo magicky přitahuje. Dokonce se účastní týdenních setkání anonymních shopaholiků. Je to dáma velkých nástupů, což je také důvod, proč chodí vždy pozdě a ostatní na sebe nechává čekat – Super Diva Vtipálkova! Ale pozor, ona je posedlá módou a při každé příležitosti je perfektně upravená. I když jde jen do supermarketu vypadá, jako kdyby kráčela po červeném koberci na Oskarech.

Tričko s Princess

HULA

Psst… povíme vám tajemství: naše Hula je dvojče Princess. Když se důkladně podíváte, hned si všimnete jejich podoby. Ale bohužel nesdílejí jen dobré vlastnosti, což znamená, že je také závislá na nakupování a chodí všude pozdě. Kvůli dluhům z kreditních karet a malému daňovému problému se rozhodla přestěhovat na Hawaii, změnit si jméno a založit Hula taneční školu na O´ahu.

Tričko s Hulou

MOZART

Byl Justinem Bieberem svého času. Vyprodané koncerty, bláznivé paruky a divoké večírky, skupinky nocující před jeho domem…to všechno bylo součástí jeho života. Ale jako spousta jiných známých rockových hvězd, i Mozart odešel velmi brzy. To je důvod, proč se náš vtipálek Mozart vrátil. Aby získal zpět svou slávu!

Tričko s Mozartem

WIZARD

Abrakadabra! Rádi vám představujeme nejoblíbenějšího mága vtipálkova: Wizard. I přesto že byl z disciplinárních důvodů vyloučen z Bradavic, je stále dobrým kamarád Harryho Pottra. Ale to je jen jedna strana příběhu… znáte famfrpál? Jo, náš Kouzelník tvrdí, že tuto hru vymyslel. Poté, co svou myšlenku sdělil vrchnosti Bradavic, byl ze školy nečekaně vyhozen a hra byla uvedena bez něj. Náš Wizard je přesvědčen, že to bylo spiknutí proti němu, aby se s ním nemuseli dělit o profit. Nikdy se nikdo nedozví pravdu, ale přejeme mu hodně štěstí a doufáme, že se mu dostane uznání, které si zaslouží.
Tričko s Wizardem

PUNK

Oženil se ve 20ti letech, stal se otcem tří dětí a k tomu trčí ve své nudnéééé práci ve fabrice na výrobu kartonů. Zoufale hledá způsob, jak upustit páru hledáním neobvyklých koníčků: má rád, když se na protivládních demonstracích může zamíchat do davu, aby mohl rebelovat (dělat bordel) a odreagovat se o víkendech…dokud se nemusí každé pondělí vrátit za svůj uklizený stůl. Komu z vás to přijde povědomé?

Tričko s Punkem

LADY LIBERTY

K smrti znuděná z toho, že musí stát přes 100 let na jednom místě, cítila se naše Lady Liberty jakkoli, jen ne svobodně. Jednoho dne se rozhodla zabalit si své věci a objevit svět. Brzy rozvinula svou vášeň pro módu a zahájila stáž pro Vogue. Její největší životní sen je stát se příští Annou Wintour! Tu a tam také pracuje pro Vtipálkov jako módní poradkyně a pomáhá nám vytěžit z našich výrobků maximum.

Tričko s Lady Liberty

PIRATE

Arrrrr! Nejpřátelštější, ale přitom nejchudší jednooký pirát, který nikdy nenašel poklad! Začínal jako chovatel ptáků, kde objevil svou vášeň pro papoušky. Záhy se stali papoušci jeho dobří přátelé a trávili spolu spoustu času – k úžasu jeho rodiny a přátel, kteří jeho koníček považovali přinejmenším za zvláštní. Proto musel přijít Pirat s něčím, čím by ospravedlnil svůj koníček: nechal si narůst vousy, přestal se sprchovat a stal se jednookým pirátem.

Tričko s Piratem

MARIO

Čau krasavice! Představujeme vám: jedinečného kuchaře Vtipálkova s Michelinskou hvězdou, našeho Maria. Nebo že by nás všechny oklamal? Vypracoval se vzhůru žebříčkem díky italskému šarmu nebo svému talentu?

Tričko s Mariem

BUNNY

Nevypadá sladce? Ale nenechte se zmást jeho zevnějškem. Náš králíček Bunny pracoval v 70. letech pro námořnictvo. Po odchodu do výslužby upadl do depresí a do života ho vrátilo až to, když začal zkoušet nejrůznější zaměstnání. Pracoval jako vyhazovač ve známém klubu 80.let, jako kaskadér - "dablér" pro Bugs Bunnyho, také jako model pro čokoládové velikonoční zajíce nebo dokonce jako otvírák konzerv v jedné restauraci (jen dávej bacha na zuby).. dokud nenašel své pravé poslání: stal se oficiálním velikonočním zajícem Vtipálkova a je opravdu šťastný.
Tričko s Bunnym

SANTA CLAUSE

Nebylo to pro Santu ve Vtipálkově jednoduché. Nejedny Vánoce zaspal, dárky občas dorazily, občas ne. Snad kvůli jeho špatnému orientačnímu smyslu. Máme také podezření, že za tím může být jeho řidičské umění. Řízení pod vlivem alkoholu, pokutové lístky za stěračem nebo zabavený řidičák je pro našeho „Ježíška“ zcela normální.

Tričko se Santou

RUDOLF

Opravdový fanoušek Santy! Už jako dítě sbíral všechno, co mělo s jeho velkým idolem něco společného. Ale čas byl na jeho straně. Santovi loajální sobové Dasher, Dancer, Prancer, Vixen, Comet, Cupid, Donner, Blixen a Rufolf zestárli a museli odejít do důchodu. Proto Santa vyhlásil výběrové řízení na nové svěží soby pro jeho sáně. To byla příležitost pro našeho Rudolfa ( ach ano, jeho pravé jméno je mimochodem Herbert), převlékl se do svého nejlepšího sobího kostýmu a vetřel se do Santovy sobí posádky. Se svým jasně červeným nosem byl hitem sezóny!
Tričko s Rudolfem

GHOST

Vtipálkovský Ghost je tak trochu žárlivý na kariéru Caspera… přitom jen touží být zbožňován. Není to ten nejúspěšnější duch na zemi: lidé se ho prostě nebojí, i když se opravdu snaží. Jedním z důvodů jeho neúspěchu je to, že on sám se bojí skoro všeho! Musí proto dokonce navštěvovat motivační kurzy a také terapie.

BURTY

Burty, bratranec Bearda je zdaleka tím nejvíc COOL týpkem Vtipálkova. Přesto, že jsou bratranci, probíhá mezi nimi konkurenční boj o přízeň dívek. Burty pracoval v 80.letech jako úspěšný burzovní makléř, byl hvězdou Wallstreetu – dokud ho nekončící večírky, ženy a drogy nezruinovaly. Proto změnil svůj život: vyměnil oblek a kravatu za sexy tanga, hektický New York za pláže celého světa a svou minulost nechal daleko za sebou… až na párty a ženy. Aby získal jejich srdce, pravidelně zvedá činky na pláži a ohromuje je svým opáleným tělem a zlatými řetězy.

BIKINI

Opustila svou pozici daňové poradkyně, aby se stala fitness modelkou na instagramu. Je velmi sebevědomá a ví o přitažlivosti svého vzhledu. Nejraději opaluje své tělo na pláži ve Vtipálkově a je zapsaná v Guinesově knize jako držitelka rekordu nejvíce udělaných selfie za minutu.

LOVE

  • Co říct o lásce, co už nebylo řečeno? Láska existuje tak dlouho, jako Vtipálci existují, a je to něco, co je spojuje. Vidíš, Vtipálci jsou něčím velmi speciálním; jsou všichni tak odlišní, ale přesto patří k sobě. Každý je vítán a přijat v této uzavřené komunitě, kterou je Vtipálkov. Je to právě náš Vtipálkový pár, který právě to tak krásně symbolizuje! Možná bychom je měli následovat, nemyslíš?

Tričko s Love

LIFEGUARD

Nikdo neví, že má náš Lifeguard slabost pro sladké. Každé ráno, před odchodem do práce záchranáře Vtipálkovské pláže, si nacpe pusu koblihami. Bohužel se to stalo rutinou a vyrostly mu kolem břicha tukové polštáře. Ale přinejmenším je "kreativní" - nosí kolem pasu nafukovací kachnu, aby svoje špíčky skryl.

Q-MAN

Uvízlý na stromě a zachráněný kočkou – Q-Man není nutně nejstatečnějším superhrdinou! Vždycky byl záhadou. Nikdo ho nikdy neviděl bez jeho masky. A my se ptáme sami sebe: kdo je ten muž? Nikdo nemůže zpochybnit jeho velké srdce a jeho smysl pro spravedlnost. Ale prosím… držte tohoto týpka dál od místa činu. Od té doby, co bojuje proti ďáblu, mají zlí hoši lehké časy. Vláda utratí tisíce Q-dolarů, aby z tohoto muže udělala lepšího super hrdinu. Bohužel bez úspěchu.

HELGA

Helga je ta, kdo nosí v manželství kalhoty. Je tvrdá, veselá a její vídeňský řízek je nejlepší na světě! Pozor, pokud se k jejímu Hansovi přiblíží jiná žena. To umí být opravdu nepříjemná. Pořiď si také Hansovo tričko do páru. 

Tričko s Helgou

HANS

Milý Hans, který je od 30-ti let ženatý s Helgou, ztělesňuje vše, co nás spojuje s naší milovanou domovskou zemí, Rakouskem. Je bezstarostný, miluje život a zná skutečný význam štěstí – pivo a preclíky. Provozuje svůj vlastní pivovar na statku ve Vtipálkově. Mimochodem, není to jen milovník piva, ale také vášnivý jedlík, který vyhrál několik závodů v pojídání bílé klobásy! Pořiď si také tričko Helgy do páru.

EGGSHELL

Také jste se už někdy sami sebe zeptali, co bylo první? Vtipálek nebo vejce? Necháme to na vaší fantazii. Vědci dosud nezachytili narození vtipálka ve volné přírodě na kameře. Ale vzhled našeho vtipálka Eggshell vede k předpokladům, že život každého vtipálka začíná ve vejci. Takže mějte oči otevřené, až příště vyrazíte na procházku a uvidíte divně vypadající vejce! Mohlo by to být vajíčko vtipálka. Prosím, předejte ho vědě a pomozte vrhnout světlo na jednu z největších záhad lidstva!

LOLLY

Náš vtipálek Lolly je na přísné lízátkové dietě!

GANGSTER

... již brzy!

PROMKING

... již brzy!

REDNECK

... již brzy!

BABY

... již brzy!

FIGARO

... již brzy!

AFRO

... již brzy!

PIERRE

... již brzy!

GINI

... již brzy!

SAILOR

... již brzy!

PROFESSOR

Podle nepotvrzených zdrojů je Professor držitelem Nobelovy ceny za kvantovou fyziku! Zavázal svůj život záchraně životního prostředí a jako vědec je zaneprázdněn hledáním alternativ k fosilním palivům. Bez velkého úspěchu: tři explodované laboratoře navýšily jeho pojistné, což způsobilo, že náš Professor byl pod vážným finančním tlakem. Aby mohl financovat svůj další výzkum, vyučuje nyní na univerzitě ve Vtipálkově. Z bezpečnostních důvodů musí Professor zůstat daleko od ohně a jakékoli formy výbušnin!

Tričko s Professorem

RASCAL

... již brzy!

TIMMY

Tento nenápadný vtipálek má za ušima. Nedejte se zmást jeho roztomilým účesem. Je to tvrdý obchodník a magnát v oblasti nemovitostí. Obchodní legenda ve Vtipálkově a vzor pro mnoho mladých začínajících vtipálků. Do vtipálkova přišel jako stydlivý chlapec, který celý život bojoval. Dneska je největším vlastníkem půdy ve Vtipálkově a pomohl vybudovat finanční čtvrť v centru města. Otevřeně prožívá svou největší slabost pro sladkosti a drahá auta a občas to dost přehání. Má opravdu velké srdce a vždy je připravený vyslechnout ty, kteří hledají pomoc. Jednou ročně pořádá soutěž o koblihy a výtěžek věnuje na charitu.

XMAS TREE

... již brzy!

Tričko s Xmasem

Add to cart