O nás

PRINCESS

Vtipálky založili v roce 2013 tři kamarádi ze Salzburgu. To, co začalo před několika lety jako experiment, se vyvinulo v opravdovou značku. Kresby jedinečných, vtipných a neobvyklých postav položily základy pro značku, která lidi inspiruje a vyvolává úsměv na tváři. Od prodeje na stáncích, přes veletrhy už byl jenom krůček k otevření tří kamenných obchodů v rodném Salzburgu a ve Vídni.

Jak jsem se k Vtipálkům dostal já? Před třemi lety při procházce Salzburgem jsem se čirou náhodou ocitl před jedním z obchodů. Černobílým kresbám vtipných postaviček jsem neodolal. Hned mi bylo jasné, co koupím sobě i svým blízkým jako dárek…  V některých z Vtipálků jsem okamžitě poznával své kamarády. Dárky měly velký úspěch!

Když jsem si chtěl k tričku s Nerdem koupit další, zjistil jsem, že není kde a jak. A tak jsem dostal nápad… Když už, tak pro všechny! 

Rozhodl jsem se vytvořit český eshop s touto zábavnou módou pro dámy, pány i děti, abych i vám rozzářil váš úsměv. Ve vtipálcích se najde snad každý! Máte přítele kamioňáka? Tak pro toho se skvěle hodí TRUCKER JOE. Pro tátu kuchaře je tu vtipný kuchař MARIO. Anebo jen potěšte vašeho milovaného nebo milovanou vtipálkem LOVE.

Všechno oblečení a módní doplňky jsou vyrobené a designované v Rakousku. Zaručuji kvalitní a hlavně stylové výrobky, které musíte mít!

QUARTERBACK

Přidejte se k nám!

A žádné novinky Vám už neutečou
Add to cart